باشگاه مشتریان Parsiman

در باشگاه مشتریان Parsiman برای همه اعضای آن، پاداش‌های قابل توجهی پیش‌بینی شده است. طرح پاداش‌دهی باشگاه مشتریان Parsiman ، با مکانیزم ساده و پویای خود زمینه مناسبی را برای بالا رفتن سطح زندگی تمام افرادی که در کنار رفاه اولیه، به دنبال کسب درآمد معقول، پایدار و مستقل نیز هستند فراهم نموده است. تمام افراد عضو باشگاه مشتریان Parsiman ، بدون توجه به شغل و جایگاه اجتماعی فعلی خود، تنها با عضویت در سایت و خرید  محصولات آن می‌توانند با کسب عنوان‌های عضو برنزی، نقره‌ای و طلائی از تسهیلات و مزایای متنوع و جذاب این طرح برخوردار شوند.

مجموعه Prasiman برای قدردانی و جبران خدمات تمامی عزیزانی که با عضویت در سایت و خرید کالا، باعث رشد و ارتقای این مجموعه می‌شوند و همچنین با نگاه حمایت از تولید و اشتغال و همچنین تأکید بر توسعه رفاه عمومی و کاهش آسیب‌های اجتماعی، اقدام به پرداخت قسمتی از سود خود به اعضای وفادار مجموعه در تمامی سطوح کاربری خواهد نمود. زیرا مدیران این مجموعه همواره بر این باور هستند که معرفی و تبلیغ چهره به چهره، یکی از مهمترین روش‌های جذب مشتری و مخاطب بوده و خواهد بود.

مزایای مشتریان وفادار

به منظور قدردانی از مشتریان وفادار، در مجموعه Parsiman هر مشتری فقط اولین بار پک مورد نظرش را بدون تخفیف ولی با ارسال رایگان دریافت می‌کند. از دفعات بعدی و به مرور زمان این پک شامل تخفیف 5 تا 100 درصدی خواهد شد که مبلغ این تخفیف همواره در کیف پول خرید قابل مشاهده خواهد بوده و در خرید بعدی می‌تواند از آن استفاده نماید.

هدیه ویژه:

از زمانی که مبلغ شارژ شده در کیف پول خرید با قیمت پک مورد نظر برابر شود، پس از آن تقریباً هر ماه مشتری می‌تواند این پک را بدون پرداخت هیچ وجهی دریافت نماید.

قبل از بیان مزایای هر یک از سطوح کاربری، لازم است با کیف پول‌های چهارگانه مجموعه Prasiman  آشنا شویم:

کیف پول‌های چهارگانه چیست؟

  1. کیف پول خرید : شامل مبلغ پاداشی است که به پاس هر بار خرید از سایت، به مشتری وفادار تعلق می‌گیرد و وی می‌تواند در خریدهای بعدی از این مبلغ استفاده نماید. این مبلغ از حدود 5 درصد مبلغ خرید قبلی شروع شده و با هر بار خرید افزایش می‌یابد تا حداکثر به میزان کل مبلغ خرید مشتری برسد.
    تبصره: مبلغ این کیف پول حداکثر به مدت 2 ماه قابل استفاده خواهد بود.
  2. کیف پول خدمات فرهنگی-ورزشی: شامل مبلغ پاداشی است که به مشتری وفادار تعلق می‌گیرد و وی می‌تواند این مبلغ را برای شرکت در دوره‌های آموزشی و ورزشی ارائه شده توسط مجموعه Prasiman  استفاده نماید.
  3. کیف پول سایر خدمات: شامل مبلغ پاداشی است که به مشتری وفادار تعلق می‌گیرد و وی می‌تواند این مبلغ را به دلخواه برای استفاده از تمامی خدماتی که مجموعه Prasiman برای مشتریان عزیز تدارک دیده است، استفاده نماید. لازم به ذکر است که طبق مذاکرات صورت گرفته، به امید خداوند متعال، این خدمات در تمامی زمینه‌های مورد نیاز هر فرد مانند: خدمات تفریحی و سرگرمی، انواع رستوران‌ها، خدمات درمانی، خدمات خودرویی، خدمات گردشگری و …. خواهد بود و اطلاعات آن‌ها به مرور زمان در سایت قرار خواهد گرفت.
  4. کیف پول برداشت نقدی: شامل مبلغ پاداشی است که پس از شارژ کامل کیف پول خرید مشتری وفادار، به وی تعلق گرفته و می‌تواند این مبلغ را هر زمان که تمایل داشت، با استفاده از امکانات انتقال پایا، از این کیف پول به هر یک از حساب‌های شبکه بانکی خود منتقل نماید.

تبصره: بدیهی است که چون سیستم پاداش‌دهی نقدی مجموعه Prasiman  به صورت شبکه‌ای نیست، بنابراین این درآمد محدود خواهد بود ولی با تمهیداتی که مدیریت Prasiman  اندیشیده‌ است، رضایت مشتریان وفادار با افزایش هر چه بیشتر خدمات این مجموعه، تأمین خواهد شد.

مزایای سطوح مختلف کاربری

سطح کاربری برنزی: عزیزانی که تنها به عضویت و خرید از سایت اقدام می‌کنند و تمایلی به معرفی مجموعه Parsiman  به افراد دیگر ندارند. این عزیزان به طور کامل می‌توانند از کیف پول خرید استفاده نمایند.

 سطح کاربری نقره‌ای: عزیزانی که علاوه بر عضویت و خرید از سایت، مجموعه Parsiman  را به 3 تا 6 نفر دیگر معرفی می‌کنند. این عزیزان علاوه بر کیف پول خرید، می‌توانند از کیف پول‌‌های خدمات فرهنگی- ورزشی و سایر خدمات نیز استفاده نمایند.

سطح کاربری طلایی: عزیزانی که علاوه بر عضویت و خرید از سایت، مجموعه Parsiman  را به بیش از 6 نفر دیگر معرفی می‌کنند. برای این عزیزان امکان استفاده از هر چهار کیف پول خرید، خدمات فرهنگی- ورزشی، سایر خدمات و برداشت نقدی فراهم خواهد بود.