درباره ما

هدف ما در مجموعه Parsiman ، ایجاد تغییرات اساسی و نگرشی جدید به فروش اینترنتی در کشور است. با تمهیداتی که در مجموعه Parsiman برای قدردانی و حمایت از مشتریان وفادار اندیشیده شده است، هر فردی می‌تواند به عنوان مشتری یا به عنوان نماینده شرکت، به تدریج تغییری اساسی در زندگی خود ایجاد کند. به عبارت دیگر هر فرد با خرید کالاهای باکیفیت از مجموعه Parsiman، علاوه بر تحویل رایگان آنها درب منزل، با استفاده از تسهیلات و خدمات متنوع، به بالا بردن سطح زندگی خود و رسیدن به آنچه لایق آن می‌باشد، کمک خواهد کرد.

رسالت ما

رسالت ما در Parsiman این است که بتوانیم با ایجاد شرایط کسب درآمدهای غیرنقدی از طریق خرید کالاهای مصرفی و مورد نیاز خانواده و استفاده از خدمات متنوع باعث افزایش سطح آگاهی، سلامتی، تفریح و سرگرمی و به طور کلی افزایش سطح نشاط و شادی در خانواده‌ها گردیم.

استراتژی ما

استراتژی ما در مجموعه Parsiman همواره ایجاد بیشترین مزیت برای مشتریان و کسب رضایت حداکثری این عزیزان بوده و خواهد بود. ما بر این باوریم که امروزه با وجود وسایل تبلیغاتی مختلف به ویژه شبکه‌های اجتماعی، رضایت مشتریان مهم‌ترین برگ برنده هر مجموعه‌ای می‌باشد بنابراین سعی ما در مجموعه Parsiman است که بجای صرف هزینه‌های کلان در زمینه تبلیغات، تمرکز خود را صرف تأمین هرچه بیشتر و باکیفیت‌تر نیازهای مشتریان نمائیم.

عرضه محصولات مختلف با برندهای برتر از نظر کیفی، روش‌های ارسال متعدد قابل انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات و سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این مجموعه ارائه خواهد شد، نشان دهنده احترام مدیران این مجموعه به سلیقه مشتریان می‌باشد.

به طور کلی مجموعه Parsiman سعی خواهد نمود که با کمک مشاوران و نماینده‌ها و مشتریان عزیز، همواره در جهت پیشرفت و رشد و به ویژه جهت کسب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان گام بردارد.